Sportovní centrum

Naše sportovní centrum se pyšní prostornou a plně klimatizovanou zónou se špičkovými posilovacími i kardio stroji a bohatým rozvrhem skupinových lekcí.

 

 

Vše pro podporu Vašich sportovních výzev a cílů.

Trénink

Nabízíme několik typů tréninků. Vyberte si ten nejvhodnější pro Vás.

Trénink

Diagnostika

Individuální přístup a abyste se cítili dobře, to je pro nás nejdůležitější. Naše diagnostické přístroje nám poskytnou přehled o stavbě Vašeho těla, motorických dovednostech a funkčních schopnostech. To je první krok na Vaší cestě k lepšímu životu a aktivnímu životnímu stylu. Na základě výsledků a Vámi požadovaných cílů Vám pak naši trenéři připraví program na míru.

Diagnostika

Výživa

Cvičení je pouze jednou stranou úspěchu, když přidáte správné stravovací návyky, získáte celý příběh. Nastartujte svůj metabolismus správnou výživou. Jídlo je pro tělo palivem a my v Blue Orange to bereme vážně. Rádi Vám připravíme plán, který bude vyhovat Vašim potřebám a pomůže Vám efektivně dosáhnout Vašich osobních cílů.


V prostorách recepce jsme pro Vás připravili THE ONE Café & Deli s nabídkou proteinových koktejlů a zdravých verzí chlebíčků, které Vám umíme připravit i s sebou na cestu do kanceláře nebo si je budete moci vychutnat v prostorách zrekonstruované restaurace THE ONE Bistro & Bar, kde v klidu s kvalitním Wi-Fi připojením zvládnete zahájit Vaši pracovní část dne, možná i některou z Vašich schůzek. 

Výživa

Dětský koutek

Součástí našeho centra je dětský koutek s odborným dohledem. Užijte si cvičení, relax nebo oběd, zatímco se Vaše děti baví a hrají si se svými vrstevníky. 

Provozní doba koutku: Po, St, Čt: 8:30 – 19:00 hodin, Út, Pá: 8:30 – 17:00 hodin, pouze na objednání. Telefonická rezervace koutku je nutná vždy den předem na tel. č.: +420 739 246 656.  

Dětský koutek

LifeCube Kryoterapie

Nejmodernější kryokomora Life Cube One +, která sníží teplotu až na -110 stupňů Celsia, vám nabízí mnoho výhod. Jedna návštěva kryokomory dokáže za méně než 3 minuty zlepšit váš celkový pocit, dobít energii, uvolnit svaly, spálit přibližně 500 kcal, nebo se stane nezapomenutelným zážitkem. Může tak být i neotřelým dárkem. Opakované či pravidelné návštěvy kryokomory pak dle četnosti pomohou předcházet zraněním, přispívají k celkové regeneraci organismu při sportu i pooperačních stavech, zlepšují výkonnost, léčí záněty a poranění, napomáhají s léčbou kožních problémů i v boji s celulitidou a nadváhou a posilují vaši imunitu. Mají tak pozitivní dlouhodobé účinky na zdraví, krásu i sportovní výkonnost.        

Ať už jste amatér nebo profesionální sportovec, není pochyb o tom, že téměř okamžitě, ale i dlouhodobě, uvidíte a pocítíte výhody naší kryokomory. 

A co víc - u nás můžete přijít kdykoli! 5 dní v týdnu, 12 hodin denně (od 9 do 21h). Kryokomora je přístupná pro veřejnost. 

Ceník:

1 vstup – 390 Kč

Balíčky od 3 490 Kč

Wi-fi
Kryo komora
LifeCube Kryoterapie

Členství

Vyberte si měsíční, čtvrtletní, půlroční, nebo roční členství podle vašich individuálních potřeb. 

Draggable info
Posunutím do strany zobrazíte další členské balíčky
Členství
Jednorázový vstup
Fitness centrum, skupinové lekce
590 Kč
Měsíční členství BASIC
Fitness centrum, Skupinové lekce, Wellness, ručníkový servis, 1x měsíčně vstup do kryo komory
3 750 Kč
Čtvrtletní členství BASIC
Fitness centrum, Skupinové lekce, Wellness, ručníkový servis, 1 x měsíčně vstup do kryo komory
9 850 Kč
Půlroční členství BASIC
Fitness centrum, Skupinové lekce, Wellness, ručníkový servis, 1x měsíčně vstup do kryo komory
17 250 Kč
Roční členství BASIC
Fitness centrum, Skupinové lekce, Wellness, ručníkový servis, 1x měsíčně vstup do kryo komory
29 900 Kč
Roční členství Senior
Senioři 65 let +, Fitness centrum, Skupinové lekce, 1x vstup měsíčně do kryokomory
19 900 Kč
Měsíční členství YOUTH
Do 26 let, fitness centrum, skupinové lekce
1 790 Kč
Půlroční členství YOUTH
Do 26 let, fitness centrum, skupinové lekce
8 990 Kč
Roční členství YOUTH
Do 26 let, fitness centrum, skupinové lekce
15 990 Kč
Roční členství GOLD
Fitness centrum, Skupinové lekce, Wellness, ručníkový servis, dětský koutek, 1x týdně vstup do kryo komory, 1x týdně Boost2, 1x týdně Imoove
39 900 Kč
Roční členství PLATINUM
Fitness centrum, Skupinové centrum, Wellness, ručníkový servis, dětský koutek, neomezený vstup do kryo komory, neomezený vstup Boost2, neomezené návštěvy Imoove, pronájem šatní skříňky
52 900 Kč

Přihlaste se k odběru newsletteru

Zaregistrujte se pro odběr novinek & akcí, aby Vám nic neuniklo. Budete mít všechny informace jako první. 

Kontaktujte nás

Pokud Vás zajímá více nebo potřebujete konkrétní informace, napište nám.