Masáže a fyzioterapie

Nabízíme sportovní a relaxační masáže, preventivní pohybový program s individuálním přístupem, fyzioterapii s možností rehabilitačních tréninků. 

MASÁŽE A FYZIOTERAPIE

Nabízíme nejen klasické relaxační, ale i sportovní masáže, které dokáží sportovce připravit fyzicky i psychicky na sportovní výkon, nebo naopak po zátěži zklidnit organismus a zrychlit regeneraci měkkých tkání. Komplexní vstupní vyšetření pohybového aparátu v rámci služeb fyzioterapie zahrnuje určení klíčových dysfunkcí, provedení terapie a doporučení pro dlouhodobé řešení. Nabízíme i následné pokračovaní v započaté léčbě. To vše vždy individuálně dle potřeb klienta.

MASÁŽE A FYZIOTERAPIE
MASÁŽE A FYZIOTERAPIE

Díky vzdělání a zkušenostem našich masérů a fyzioterapeutů vám připravíme terapii na míru, abyste se zbavili příčiny svých obtíží. K diagnostice, terapii a prevenci používáme speciální techniky, většinou manuálního charakteru, a následně vám doporučíme použití té, která je pro vás nejvhodnější.  

Přijďte k nám upravit své pohybové stereotypy. Pomůžeme vám nastartovat a udržet si přirozený samouzdravující proces vlastního těla.

Nabídka a ceník ZDE

MGR. BARBORA KAREŠOVÁ

Masérka a rehabilitační trenérka se zaměřením na vývojovou terapii a spirální stabilizaci.

Rozsah a několikaletá praxe Vám dávají tušit, že se svěříte do rukou zkušené masérky, která Vás naučí vnímat Vaše tělo. Zapracujete
společně na Vašich pohybových stereotypech a naučíte se předcházet přetížení nebo jak je následně kompenzovat. Podle Vašich
aktuálních potřeb a očekávání Vám Barbora pomůže vybrat vhodnou techniku a budete se společně věnovat relaxaci, prevenci či řešení
funkčních poruch Vašeho těla.

MGR. BARBORA KAREŠOVÁ

Zařízení

Na masáž / fyzioterapii je potřeba se předem objednat na recepci.
Při příchodu do Blue Orange Resortu se hlaste na recepci a vyčkejte na příchod maséra / fyzioterapeuta, vyzvedne si Vás zde.

Wi-fi
Showers
Closet
Towels
Bathrobes
Hair dryer

Kontaktujte nás

Pokud Vás zajímá více nebo potřebujete konkrétní informace, napište nám.