Konference & Eventy

Potřebujete uspořádat soukromou nebo firemní akci? Prohlédněte si naši nabídku konferenčích prostor.

Blue Orange Resort nabízí prostory vhodné k pořádání jednání, školení, prezentací firem, výjezdních porad, pracovních či společenských setkání, teambuildingů i svatebních hostin. K dispozici je nově zrekonstruovaný konferenční sál s kapacitou až 65 osob, zasedací místnost Atrium pro 40 osob či prostory restaurace The One s kapacitou 65 hostů a s odděleným salónkem pro 12 lidí. Všechny konferenční prostory s dostatkem denního světla jsou plně klimatizovány, vybaveny moderní audiovizuální technikou, Wi-Fi připojením, některé s přímým vstupem na střešní terasu, kterou lze během akce rovněž využít. Zajištění cateringu formou coffee breaků, rautů, obědového menu či brunche je na přání klienta samozřejmostí. Stejně jako nabídka konferenčního setu Blue Orange (blok, tužka, balená voda). V celém areálu je bezbariérový přístup. Velkou výhodou je možnost ubytování účastníků nebo využití služeb sportovního centra v rámci doprovodného programu a dostatečně velké soukromé parkoviště přímo před hotelem.

KONFERENČNÍ SÁL

Největší konferenční sál (120 m2) s kapacitou až 65 sedících osob po kompletní rekonstrukci. Různé možnosti uspořádání sezení: divadlo, škola singl/double, do písmene U. Světlý, vzdušný, plně vybavený prostor s přímým vstupem na střešní terasu. Foyer vhodné pro registraci účastníků, přestávky a občerstvení. 

Seats
Wi-fi
Projektor
KONFERENČNÍ SÁL

ATRIUM

Zasedací místnost Atrium o velikosti 70 mje určena pro akce s kapacitou až 40 míst k sezení.

 

Wi-fi
Seats
Projektor
ATRIUM

SALONEK

V příjemném světlém salónku moderní restaurace THE ONE, který má velikost 27 m2, lze uspořádat menší akce až pro 12 osob. K dispozici je Wi-Fi připojení a velkoplošná obrazovka. Pro Vaši akci připravíme různé možnosti občerstvení. Využít lze i prostory přilehlé letní terasy. 

Wi-fi
SALONEK

Kontaktujte nás

Pokud Vás zajímá více nebo potřebujete konkrétní informace, napište nám.