Konference & Eventy

Potřebujete uspořádat soukromou akci nebo firemní konferencni či školení? Prohlédněte si naši nabídku konferenčích prostor. 

Blue Orange Resort nabízí prostory vhodné k pořádání jednání, školení, prezentací firem, pracovních či společenských setkání, teambuildingů i soukromé oslavy. K dispozici je nově zrekonstruovaný konferenční sál s kapacitou až 80 osob či prostory v The One s kapacitou 70 hostů, letní terasou, a odděleným salónkem pro 15 lidí. Všechny prostory s denním světlem, plně klimatizovány, moderní AV vybavení, Wi-Fi připojení. Některé s přímým vstupem na terasu, kterou lze během akce využít. Zajištění cateringu formou coffee breaků, rautů, obědového menu či brunche je na přání klienta samozřejmostí. V celém areálu je bezbariérový přístup. Velkou výhodou je možnost ubytování nebo využití služeb sportovního centra, i velké soukromé parkoviště přímo před hotelem. Naše Sales manažerka se o všechny vaše přání, organizaci a catering postará s positivním a profesionálním přístupem. 

KONFERENČNÍ SÁL

Největší konferenční sál (120 m2) s kapacitou až 65 sedících osob po kompletní rekonstrukci. Různé možnosti uspořádání sezení: divadlo, škola singl/double, do písmene U. Světlý, vzdušný, plně vybavený prostor s přímým vstupem na střešní terasu. Foyer vhodné pro registraci účastníků, přestávky a občerstvení. 

Seats
Wi-fi
Projektor
KONFERENČNÍ SÁL

SALONEK

V příjemném světlém salónku moderní restaurace THE ONE, který má velikost 27 m2, lze uspořádat menší akce až pro 15 osob. K dispozici je Wi-Fi připojení a velkoplošná obrazovka. Pro Vaši akci připravíme různé možnosti občerstvení. Využít lze i prostory přilehlé letní terasy. 

Wi-fi
SALONEK

Kontaktujte nás

Pokud Vás zajímá více nebo potřebujete konkrétní informace, napište nám.