Sauny a vířivka

Finská sauna

Máte namožené svaly a klouby? Dlouhé sezení v automobilu nebo kanceláři či po sportu? Střídání vysokých a nízkých teplot Vám uvolní namáhané části těla. Při dlouhodobém využívání saunování přispívá k posílení imunity, léčbě alergií a odplavení škodlivých látek. Vyhlazuje pleť a pomáhá s rehabilitací. Zbavte se  v sauně nahromaděného stresu, dopřejte tělu potřebnou energii a zažeňte problémy se spánkem. 

Showers
Closet
Towels
Bathrobes
Wi-fi
Finská sauna

Bio Sauna

Posiluje srdce a kardiovaskulární systém těla. Proto je bio sauna příznivější pro dětský organismus i seniory. Vyšší vlhkost v bio sauně rychleji uvolňuje dýchací cesty. Kombinace teploty a páry dokonale regeneruje svaly.

Wi-fi
Showers
Closet
Towels
Bathrobes
Bio Sauna

Pára

Parní sauna je doporučována při onemocnění dýchacích cest, při revmatických obtížích i při léčbě a prevenci astmatu. Rovněž podporuje kardiovaskulární systém, což znamená konec studených nohou. Umí Vás zbavit migrény, odbourává stres a napětí. Parní sauna má výrazné detoxikační účinky. 

Parní sauna je lépe snášena vzhledem k nižší teplotě a dovoluje pravidelnější střídání cyklů (2 – 3 cykly). Díky pobytu v sauně stimulujete své životní funkce jako je zrychlení metabolismu. Parní sauna Vám pomáhá s hubnutím. 
Doporučujeme vypít 0,5l nealkoholických tekutin mezi saunovacími cykly. 

Wi-fi
Showers
Closet
Towels
Bathrobes
Pára

Vířivka

Pravidelná návštěva vířivky zvýší kvalitu Vašeho spánku. Masáž teplou vodou stimuluje tělo k uvolnění endorfinů, které přirozeně snižují stres. Koupel Vám pomůže uvolnit a zrelaxovat svaly celého těla. Rovněž dochází ke stimulaci lymfatického a krevního systému, čímž si pomůžete od oteklých i ztuhlých kloubů.

Pro silnější imunitu navštivte vířivku během podzimního a jarního období, kdy je Váš imunitní systém nejvíce v ohrožení.

Wi-fi
Showers
Closet
Towels
Bathrobes
Vířivka

Prozkoumejte více našich služeb