Konference & Eventy

Potřebujete uspořádat soukromou nebo firemní akci? Prohlédněte si naši nabídku konferenčích prostor.

ODSTARTOVALA SPORTOVNÍ VÝZVA BIKE CHALLENGE 2021
05.06.2021

První sportovci dorazili na start sportovní výzvy Bike Challenge... Přečtěte si více

KONEČNĚ OTVÍRÁME
04.06.2021

Měsíc červen odstartoval znovuotevření centra Blue Orange Resort!... Přečtěte si více

BLUE ORANGE V NOVÉM
02.06.2021

Novinky pro vás máme nejen v podobě modernizace interiérů... Přečtěte si více

Letňanský resort Blue Orange mění majitele
10.05.2021

Vzápětí po tom, co se naše realitní a investiční... Přečtěte si více

V našem hotelu jsou k dispozici celkem 3 zasedací místnosti. Nejvyšší kapacita osob v jedné místnosti činí 48 osob při rozestavení na divadlo. Nabízíme Vám prostory k pořádání jednání, školení, prezentací firem, pracovních či společenských setkání a svatebních hostin. Konferenční sály jsou plně klimatizovány, vybaveny moderní audiovizuální technikou a Wi-Fi připojením. Ve všech konferenčních prostorách je možno podávat občerstvení formou coffee breaku. V celém areálu je bezbariérový přístup. K dispozici je také dostatečně velké soukromé parkoviště.

 

 

 

KONFERENČNÍ SÁL A FOYER

Největší zasedací místnost s kapacitou až 48 sedících osob. Na banket můžete pozvat až 64 hostů. Foyer slouží pro registrace účastníků, přestávky a občerstvení. Obě místnosti představují prostory o velikostech 90 a 70 m2.

Seats
Wi-fi
Projektor
KONFERENČNÍ SÁL A FOYER

ATRIUM

Zajímavý prostor s průhledem do atriové zeleně. Sál Atrium o velikosti 70 m2 je určen pro akce až do 44 míst k sezení, při banketu máte možnost zde mít až 40 pozvaných lidí. Pro své hosty můžete využít také naši nabídku konferenčního setu Blue Orange (blok, tužka, bonbony).

Wi-fi
Seats
Projektor
ATRIUM

SALONEK

V příjemné místnosti o velikosti 25 m2 se konají menší akce pro 10 až 12 osob. Tato místnost je, stejně jako všechny ostatní, plně technicky vybavena včetně klimatizace, Wi-Fi připojení a audiovizuální techniky. Pro vaši akci připravíme různé možnosti občerstvení.

Wi-fi
SALONEK

Kontaktujte nás

Pokud Vás zajímá více nebo potřebujete konkrétní informace, napište nám.

Tato stránka používá soubory cookie, aby vám poskytla skvělé uživatelské prostředí. Používáním stránek Blue Orange Resort stránky souhlasíte s používání cookies.