Konference & Eventy

  Potřebujete uspořádat soukromou nebo firemní akci? Prohlédněte si naši nabídku konferenčích prostor.

Blue Orange Resort nabízí prostory vhodné k pořádání jednání, školení, prezentací firem, výjezdních porad, pracovních či společenských setkání, teambuildingů i svatebních hostin. K dispozici je konferenční sál s kapacitou až 60 osob včetně foyer pro 60 osob, zasedací místnost Atrium pro 40 osob, salónek pro 12 osob či prostory restaurace The One s kapacitou 65 hostů a s odděleným salónkem. Všechny prostory s dostatkem denního světla jsou plně klimatizovány, vybaveny moderní audiovizuální technikou, Wi-Fi připojením, některé s přímým vstupem na střešní terasu, kterou lze během akce rovněž využít. Zajištění cateringu formou coffee breaků, rautů, obědového menu či brunche je na přání klienta samozřejmostí. Stejně jako nabídka konferenčního setu Blue Orange (blok, tužka, balená voda). V celém areálu je bezbariérový přístup. Velkou výhodou je možnost ubytování účastníků nebo využití služeb sportovního centra v rámci doprovodného programu a dostatečně velké soukromé parkoviště přímo před hotelem.

KONFERENČNÍ SÁL A FOYER

Největší konferenční sál (90 m2) s kapacitou až 60 sedících osob. Různé možnosti uspořádání sezení: divadlo, škola singl/double, do písmene U. Světlý, vzdušný, plně vybavený prostor. Na banket můžete pozvat až 64 hostů. Foyer (70 m2) vhodné pro registraci účastníků, přestávky a občerstvení. 

Seats
Wi-fi
Projektor
KONFERENČNÍ SÁL A FOYER

ATRIUM

Zasedací místnost Atrium o velikosti 70 mje určena pro akce s kapacitou až 40 míst k sezení. Zajímavý prostor s průhledem do atriové zeleně.

 

Wi-fi
Seats
Projektor
ATRIUM

SALONEK

V příjemné místnosti o velikosti 25 m2 se konají menší akce pro 10 až 12 osob. Tato místnost je, stejně jako všechny ostatní, plně technicky vybavena včetně klimatizace, Wi-Fi připojení a audiovizuální techniky. Pro vaši akci připravíme různé možnosti občerstvení.

Wi-fi
SALONEK

Kontaktujte nás

Pokud Vás zajímá více nebo potřebujete konkrétní informace, napište nám.